Praca: Kierownik Produkcji

TECH Sterowniki – to nowoczesna firma z wieloletnią tradycją. Dzięki ciągłemu rozwojowi firmy, jak i produktów z gałęzi inteligentnego sterowania, firma stała się jednym z największych producentów automatyki w Polsce. Jedną z najbardziej rozwijających się grupą produktów są urządzeniami do inteligentnego zarządzania budynkami. Produkty firmy TECH Sterowniki pozwalają w łatwy i bezproblemowy sposób zarządzać swoim domem jak i oszczędzać w nim energię.

Kierownik Produkcji
Miejsce pracy: Wieprz k. Andrychowa

Wymagania:
  • wykształcenia wyższego technicznego,
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętności czytania i analizowania dokumentacji technicznej,
  • dobrej, praktycznej znajomości  Comarch XL oraz MS OFFICE,
  • doświadczenia w produkcji – montażu elektroniki,
  • znajomości zagadnień procesów technologicznych,
  • umiejętności analitycznego myślenia,
  • samodzielność, skrupulatność,
  • zdolności do pracy w zespole i pod presją czasu.
Zadania:
  • zarządzanie i planowanie produkcji w systemie 2 zmianowym,
  • planowanie grafików pracy,
  • nadzór nad realizacją planów produkcyjnych,
  • nadzór nad jakością i efektywnością procesów produkcji,
  • wdrażanie i koordynowanie procesów optymalizacyjnych, wdrożeniowych i inwestycyjnych,
  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej zgodnie z przyjętymi normami,
  • nadzór nad pracą podległych pracowników,
  • raportowanie uwag jakościowych,
  • zapewnienie bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • dbałość o mienie zakładu i porządek na stanowiskach pracy,
  • raportowanie i rozwiązywanie problemów produkcyjnych.
Oferujemy:
  • interesującą i odpowiedzialną pracę w renomowanej firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji,
  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia,
  • niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych zadań,
  • pracę w firmie o znaczącej pozycji na rynku.