Praca: Kierownik robót elektrycznych

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego
Kierownik robót elektrycznych
Miejsce pracy: Krynica-Zdrój
Numer: StPr/21/0559
OBOWIĄZKI:
Nadzór nad realizacją robót elektrycznych, Koordynacja robót, Analiza dokumentacji projektowej, Bezpośrednie nadzorowanie jakości realizowanych robót, udział w odbiorach z Inwestorem i podwykonawcami, w tym nadzór, koordynację i bieżącą kontrolę podwykonawców i pracowników własnych w zakresie wykonywanych prac elektrycznych w zależności od wymagań kontraktu. Nadzór nad dokumentacją techniczną, Koordynacja robót instalacyjnych na budowie, Nadzór nad uruchomieniem instalacji, Uzgadnianie zamiennych rozwiązań technicznych, technologicznych i materiałowych. Opracowanie dokumentacji powykonawczej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), elektryczne
Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci o napięciu znamionowym powyżej 1 kV
Uprawnienia: Obsługa programów AutoCad, Revit Architecture, Norma Pro

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe techniczne elektryczne, Doświadczenie w zarządzaniu zespołem, Uprawnienia budowlane w branży elektrycznej do kierowania robotami, Uprawnienia budowlane w branży elektrycznej do projektowania (dodatkowy atut), Zaświadczenie SEP E i D, Prawo jazdy kat. B, Znajomość pakietu MS Office, Znajomość AutoCAD, Wiedza w zakresie norm i przepisów branżowych, Umiejętności pracy na programach kosztorysowych (np. Norma Pro), Umiejętność pracy w zespole, Umiejętność koordynacji prac podwykonawców oraz sił własnych, Gotowość do wyjazdów służbowych. Samodzielna pracę w stabilnej firmie,Praca w profesjonalnym i zaangażowanym zespole, Możliwość zdobycia nowych doświadczeń poprzez uczestnictwo w interesujących projektach. Możliwość poszerzania doświadczenia we współpracy z zespołem specjalistów i ekspertów, zapewniającego gwarancję zawodowego i osobistego rozwoju, Możliwość budowania pozycji zawodowej w firmie o ugruntowanej pozycji, Praca w systemie 1-zmianowym, Dodatek kontraktowy na czas delegacji, Dodatkowe uposażenie: telefon służbowy, laptop z dostępem do Internetu, samochód służbowy.

Miejsce pracy:

Krynica-Zdrój

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

4 500 - 6 000 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego