Praca: Kierownik zespołu ds. kontroli ryzyka

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Kierownik zespołu ds. kontroli ryzyka
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/2031
OBOWIĄZKI:
Czuwanie, by normy były spełniane; bieżące wykonywanie zleconych obowiązków; współpraca z innymi działami firmy; kontrola transakcji pod kątem zapobiegania praniu brudnych pieniędzy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: turecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

poziom wykształcenia: Wyższe, kierunek wykształcenia: Administracja w biznesie i pokrewne. Doświadczenie zawodowe: 4 lata na stanowisku dyrektora grupy ds. globalnych sankcji i harmonizacji. Przeciwdziałanie praniu brudnych pieniędzy.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 23 615 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie