Praca: Konserwator-elektryk

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Konserwator-elektryk
Miejsce pracy: Krzeszowice
Numer: StPr/2021-02-08/0240
OBOWIĄZKI:
Prace związne z bezpośrednią eksploatacją budynków w zakresie instalacji elektrycznych, prace związane z bieżącą konserwacją ogólnobudowlaną (pokrycia dachowe, stolarka, elementy budowlane), prace związane z bieżącą konserwacją wod.-kan. i c.o. w częściach wspólnych.
Miejsce pracy:

Krzeszowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

Zobacz podobne oferty

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: wczoraj

  • WYKONYWANIE MEBLI ZGODNIE Z OTRZYMANYM PROJEKTEM, DOPASOWYWANIE ODPOWIEDNICH ELEMENTÓW MONTAŻOWYCH, W TYM UCHWYTÓW, KÓŁKÓW CZY ZAWIASÓWOBSŁUGA I KONSERWACJA URZĄDZEŃ MECHANICHNYCHZGŁASZANIE EWENTUALNYCH WAD MEBLI...

  • Starszy Menedżer ds.Projektów inicjuje oraz zarządza projektami. Jest odpowiedzialny za podejmowania strategicznych decyzji. Zarządza relacjami z business partnerami, a także sponsorami na wysokim szczeblu. Zajmuje sie...

  • kontrolowanie produkcji mięsa w systemie halal od uboju do pakowania / 325506 Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Gorlice

  • - opracowanie i realizowanie z dzieckiem i jego rodziną indywidualnego planu terapii- prowadzenie zajęć z dzieckiem zgodnie ze wskazaniami terapeutycznymi- analizowania skuteczności pomocy udzielanej dziecku i jego...