Praca: Konserwator sieci i systemów komputerowych

Powiatowy Urząd Pracy w Bochni
Konserwator sieci i systemów komputerowych
Miejsce pracy: Bochnia
Numer: StPr/24/0124
OBOWIĄZKI:
Zapewnienie wsparcia technicznego użytkownikom systemów komputerowych. Wykonywanie przeglądów okresowych komputerów osobistych oraz urządzeń peryferyjnych. Zapewnienie bezawaryjnej pracy komputerów osobistych oraz urządzeń peryferyjnych. Współpracowanie z administratorami systemów komputerowych przy rozbudowie systemów i ich eksploatacji. Konfigurowanie usług i urządzeń sieci komputerowych. Wysyłka i odbiór sprzętu szkoleniowego oraz weryfikacja kompletności i poprawności działania sprzętu. (Zgodnie z programem stażu).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, informatyczne
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), informatyczne
Wykształcenie: pomaturalne/policealne, informatyczne
Wykształcenie: średnie branżowe, informatyczne
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, informatyczne

Wymagania inne:

Wykształcenie min. średnie o profilu informatycznym/ teleinformatycznym. Wymagana podstawowa wiedza z zakresu informatyki/ teleinformatyki, sumienność, dobra organizacja pracy, zaangażowanie. Staż w godzinach 8-16. Miejsce odbywania stażu: Bochnia. Staż utworzony w ramach Funduszu Pracy.

Miejsce pracy:

Bochnia

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni