Praca: Konserwator

Konserwator
Miejsce pracy: Kraków
Opis stanowiska:
  • Wykonywanie prac konserwacyjnych i remontowych.
  • Diagnostyka i naprawa usterek, przeprowadzanie regularnych inspekcji technicznych.
  • Zarządzanie magazynem części zamiennych.
  • Realizacja zakupów materiałów eksploatacyjnych.
  • Raportowanie postępu prac.
Wymagania:
  • Efektywne planowanie i organizacja pracy.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku jest atutem.
  • Mile widziana umiejętność posługiwania się elektronarzędziami.
  • Wysoka kultura osobista i umiejętność komunikacji.
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę .
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. Karta Multisport, Ubezpieczenie grupowe na życie, Opieka medyczna)