Praca: Kontroler higieny mięsa

Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku
Kontroler higieny mięsa
Miejsce pracy: Brzesko
Numer: StPr/24/0299
OBOWIĄZKI:
Kontrola zachowania higieny mięsa w procesach uboju i produkcji halal, kontrola czystości stanowiska do rozbioru, kontrola zachowania wszelkich norm dotyczących uboju i produkcji halal, kontrola pakowania mięsa, kontakty z kontrahentami z terenu Algierii oraz innych państw arabskojęzycznych. Praca na terenie zakładów mięsnych w całej Polsce od poniedziałku do soboty w godz. 6.00-14.00 oraz 14.00-22.00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: arabski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

Język arabski wymagany ze względu na specyfikę kontrolowanego uboju mięsa (system "halal") oraz liczne kontakty z kontrahentami z terenu Algierii i innych krajów arabskojęzycznych.

Miejsce pracy:

Brzesko

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku