Praca: Kontroler jakości

Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu
Kontroler jakości
Miejsce pracy: Oświęcim
Numer: StPr/jokr/21/0950
OBOWIĄZKI:
- bieżąca i systematyczna kontrola jakości wyrobu na wszystkich etapach procesu produkcji;- kontrola surowców wykorzystywanych w procesie produkcyjnym;- monitorowanie i nadzór nad dokumentacją produkcyjno- jakościową;- odbiór prac montażowych i spawalniczych;- opracowanie dokumentacji jakościowej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie min. średnie, doświadczenie zawodowe - min. 2 lata, posiadanie uprawnień VT2 i PT2 – będzie dodatkowym atutem, wiedza z zakresu odbioru prac spawalniczych, zdolności analityczne i organizacyjne, bardzo dobra znajomość rysunku technicznego, umiejętność posługiwania się przyrządami i narzędziami pomiarowymi. Początkowo pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy o pracę na okres próbny, po okresie próbnym możliwa dalsza współpraca, praca w systemie jednozmianowym od 7:00 do 15:00.

Miejsce pracy:

Oświęcim

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu