Praca: Koordynator ds.produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu
Koordynator ds.produkcji
Miejsce pracy: Kęty
Numer: StPr/ANSZ/21/0220
OBOWIĄZKI:

Tworzenie planów produkcyjnych długo i krótko okresowych, zapewnienie stałej obsługi stanowisk pracy ,przygotowanie raportów w dedykowanych programach np. excel , kontrola pracy liderów, motywowanie i szkolenie pracowników.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: zdolności manualne

Wymagania inne:

Mile widziane doswiadczenie w zawodzie. Zdolnosci przywódcze, dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym. Praca odbywa się w systemie 3 zmianowym. Miejsce wykonywania pracy Kęty.

Miejsce pracy:

Kęty

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu