Praca: Kosmetolog

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Kosmetolog
Miejsce pracy: Skawina
Numer: StPr/2024-04-22/0968
OBOWIĄZKI:
obsługa klienta
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Skawina

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

Zobacz podobne oferty

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Skawina
  • Opublikowano: wczoraj

  • Zabiegi na twarz i ciało Wymagania konieczne: Zawód: Kosmetolog Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Wymagania inne:

  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2024-04-29

  • Planowanie odpowiedniego zabiegu zakresu kosmetologii pielegnacyjnej, upiększającej, usuwanie owlosienia z twarzy i ciała, wykonywanie zabiegówupiększających i wyszczuplających ciało, zalecanie zabiegów dotyczących...

  • Opublikowano: 2024-04-09

  • Opublikowano: 2024-04-04