Praca: Kosmetyczka- (manicure,pedicure)

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Kosmetyczka- (manicure,pedicure)
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/20/5905
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie zabiegów kosmetycznych na twarz, manicure, pedicure, ilość godzin uzależniona od ilości klientów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kosmetyczka
Wykształcenie: pomaturalne/policealne, brak, kierunek: kosmetyka
Uprawnienia: A.61 Wykonywanie zabiegów kosmetycznych twarzy
Uprawnienia: kosmetyka,manicure,pedicure
Uprawnienia: dokładność, systematyczność, cierpliwość, praca w zespole,komunikatywność

Wymagania inne:

dyspozycyjność, sumienność, wysoka kultura osobista

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 2 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie