Praca: Kosmetyczka (manicurzysta)

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Kosmetyczka (manicurzysta)
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/20/4058
OBOWIĄZKI:
Manicure, modelowanie żelowe, praca z hybrydą. Wymiar czasu pracy: 80h miesięcznie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak, kierunek: manikiurzysta

Wymagania inne:

Manicure, modelowanie żelowe, praca z hybrydą. Mile widziana znajomość języka rosyjskiego, ukraińskiego i angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie