Praca: Kosmetyczka

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
Kosmetyczka
Miejsce pracy: Alwernia
Numer: StPr/24/0422
OBOWIĄZKI:
zabiegi kosmetyczne, stylizacja paznokci
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Technik usług kosmetycznych* (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: średnie branżowe

Wymagania inne:

kilkuletnie doświadczenie w zawodzie, manicure, pedicure, stylizacja rzęś, zabiegi kosmetyczne, stylizacja paznokci

Miejsce pracy:

Alwernia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie