skip to Main Content

Praca: Kosmetyczka


Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
Kosmetyczka
Miejsce pracy: Wieliczka
Numer: StPr/20/0484
OBOWIĄZKI:

manicure, pedicure, henna, zabiegi na twarz, dbanie o czystośc i sterylność, dostosowanie do trendów w branży

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, inne, kierunek: kosmetyczne


Wymagania inne:

staż dla osób bezrobotnych DO 30 roku życia EFS POWER

Miejsce pracy:

Wieliczka


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 057,6 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2020-10-10

  • Obsługa klienta, stylizacją rzęsWymagania konieczne:Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brakJęzyk: rosyjski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2020-10-08

  • stylizacja rzęs i brwi, rezerwacja wizyt, sprzątania w salonie, obsługa kasy fiskalnej i inne czynności zlecone związane z obsługą kosmetyczną klientów salonu.Wymiar czasu pracy 100h/m-cWymagania...

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2020-10-07

  • wykonywanie stylizacji rzęs, wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych dłoni, stóp i paznokci, zdobienie paznokci, wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych ciała, wymiar czasu pracy 20h/tydzieńWymagania...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Suchej Beskidzkiej
  • Miejsce pracy: małopolskie / Sucha Beskidzka
  • Opublikowano: 2020-10-07

  • Kosmetyczka i stylistka paznokci.Wymagania konieczne:Zawód: KosmetyczkaWykształcenie: średnie zawodowe, brak

Back To Top