skip to Main Content

Praca: Kosmetyczka


Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Kosmetyczka
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/20/5440
OBOWIĄZKI:
Przedłużanie rzęs
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak


Wymagania inne:

Wymagany certyfikat przedłużanie rzęs i zagęszczanie metodą 1:1

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: wczoraj

  • Wykonywanie manicure, pedicure. Umowa zlecenie 100 godzin miesięcznie.Wymagania konieczne:Zawód: Kosmetyczka (wymagany staż - lata: 2)Wykształcenie: podstawowe, brakWymagania inne:Znajomość języka rosyjskiego lub...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Gorlice
  • Opublikowano: wczoraj

  • wykonywanie zabiegów kosmetycznych - manicure, pediciureWymagania konieczne:Wykształcenie: średnie zawodowe, brakWymagania inne:wykształcenie średnie- kierunek bez znaczenia; staż pracy - mile widziany;

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2020-11-23

  • Wykonywanie zabiegów kosmetycznych na twarz, manicure, pedicure, ilość godzin uzależniona od ilości klientów.Wymagania konieczne:Zawód: KosmetyczkaWykształcenie: pomaturalne/policealne, brak, kierunek:...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Gorlice
  • Opublikowano: 2020-11-21

  • wykonywanie zabiegów kosmetycznych - manicure, pediciureWymagania konieczne:Wykształcenie: pomaturalne/policealne, brakWymagania inne:wykształcenie min. średnie, policealne - kierunkowe, kurs kosmetyczny

Back To Top