Praca: Krawiec/ krawcowa

Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach
Krawiec/ krawcowa
Miejsce pracy: Łączany
Numer: StPr/20/1368
OBOWIĄZKI:
szycie odzieży, samodzielne krojenie, obsługa maszyn: overlocka, stębnówki, podklejarki taśmowej, ryglówki, podszywarki, dziurkarki Juki. Praca od poniedziałku do piątku, jednozmianowa w godz. 6:00-14:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Krawiec* (wymagany staż - lata: 5)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: szycie na maszynie overlock
Uprawnienia: szycia na maszynie - stębnówce
Uprawnienia: umiejętność obsługi maszyn - podklejarki taśmowej, ryglówki, podszywarki, dziurkarki
Uprawnienia: umiejętność krojenia

Wymagania inne:

wykształcenie nieistotne, wymagane min. 5 lat doświadczenia w zawodzie, wymagana umiejętność samodzielnego krojenia materiałów, umiejętność sprawnego szycia na maszynach overlock i stębnówka, umiejętność obsługi podklejarki taśmowej, ryglówki, podszywarki, dziurkarki Juki, chęć do pracy w zawodzie

Miejsce pracy:

Łączany

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach