Praca: Księgowy

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Księgowy
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/20/4152
OBOWIĄZKI:
Osoba zajmująca to stanowisko odpowiedzialna będzie za: monitorowanie transakcji w systemie, dokonując niezbędnych korekt sprawdzanie i uzgadnianie sald kont klientów, badanie rozbieżności regularny kontakt z klientami drogą telefoniczną monitorowanie procesu obliczania premii klientów w systemie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: hiszpański, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

Minimum 4 miesiące doświadczenia zawodowego na stanowisku związanym z księgowością w firmie o zasięgu międzynarodowym. Wiedza z zakresu księgowości. Angielski jako główny język komunikacji w firmie, hiszpański ze względu na obsługę interesariuszy posługujących się językiem hiszpańskim.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Back To Top