Praca: Kucharz (s)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Kucharz (s)
Miejsce pracy: Wola Rzędzińska
Numer: StPr/21/1457
OBOWIĄZKI:
utrzymanie porządku, zmywanie naczyń, czyszczenie sprzętów, przygotowywanie warzyw ( obieranie, krojenie), gastronomiczny rozbiór mięsa, wykonywanie różnego rodzaju potraw zgodnie z poleceniem kucharza
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Staż będzie realizowany w ramach projektu Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie tarnowskim i m. Tarnów (VI) Młodzi na start, który jest realizowany w ramach PO WER, Poddziałanie 1.1.1 i współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.Wymagania: wyksztalcenie zawodowe lub średnie. Praca w Woli Rzędzińskiej w godz. 12.00-20.00, również w soboty, niedziele i święta (40 godz/tyg). Zakres obowiązków: utrzymanie porządku, zmywanie naczyń, czyszczenie sprzętów, przygotowywanie warzyw ( obieranie, krojenie), gastronomiczny rozbiór mięsa, wykonywanie różnego rodzaju potraw zgodnie z poleceniem kucharza.

Miejsce pracy:

Wola Rzędzińska

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie