Praca: Kucharz (z)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Kucharz (z)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/20/3051
OBOWIĄZKI:
przygotowanie potraw i napojów, porządkowanie pomieszczeń.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania: badania sanepidu, umijętność gotowania potraw kuchni wietnamskiej, wykształcenie bez znaczenia. Praca w Tarnowie od pon. do niedz. na dwie zmiany w godz.: 6.00-14.00, 14.00-22.00; wynagrodzenie: 2 800 zł brutto.

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie