skip to Main Content

Praca: Kucharz


Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego
Kucharz
Miejsce pracy: Grybów
Numer: StPr/20/1368
OBOWIĄZKI:
Praca w Grybowie. Przygotowanie potraw, obróbka wstępna surowca, gotowanie, wydawanie potraw, utrzymanie czystości na stanowisku pracy. Praca w godz. 6.00-19.30. Praca również w weekendy i dni wolne od pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Grybów


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Zagórzany
  • Opublikowano: wczoraj

  • zapoznanie z przepisami i regulaminami organizacyjnymi pracy oraz z systemem HACAP; monitorowanie procesów produkcji; oszczędne gospodarowanie produktami spożywczymi; planowanie jadłospisu i zakupów zgodnie z normami;...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Gorlice
  • Opublikowano: 2020-09-16

  • wg programu stażuWymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Miechowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Jaksice
  • Opublikowano: 2020-09-15

  • przygotowywanie posilków, potraw

Firma: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego
  • Miejsce pracy: małopolskie / Grybów
  • Opublikowano: 2020-09-15

  • Praca w Grybowie. Przygotowanie potraw, obróbka wstępna surowca, gotowanie, wydawanie potraw, utrzymanie czystości na stanowisku pracy. Praca w godz. 6.00-19.30. Praca również w weekendy i dni wolne od pracy.Wymagania...

Back To Top