Praca: Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
Kucharz
Miejsce pracy: Kobylanka
Numer: StPr/20/0420
OBOWIĄZKI:
planowanie posiłków dla dzieci,codzienne pobieranie produktów z magazynu do sporządzania posiłków,odpowiednie zabezpieczanie produktów przed obróbką wstępną i właściwą,przestrzeganie receptur przygotowywanych posiłków,racjonalne i oszczędne gospodarowanie pobranymi produktami
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

umiejętność pracy w zespole, życzliwość w stosunku do dzieci i personelu

Miejsce pracy:

Kobylanka

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 057,6 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach