skip to Main Content

Praca: Kucharz


Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej
Kucharz
Miejsce pracy: Dąbrowa Tarnowska
Numer: StPr/20/0779
OBOWIĄZKI:
Kucharz
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kucharz*
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak, kierunek: KUCHARZ


Wymagania inne:

Kontynuacja zatrudnienia w ramach doposażenia wyposażenia stanowiska pracy program BEZ BARIER

Miejsce pracy:

Dąbrowa Tarnowska


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Tarnów
  • Opublikowano: dzisiaj

  • przygotowanie potraw i napojów, porządkowanie pomieszczeń. Wymagania konieczne:Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brakWymagania inne:Wymagania: badania sanepidu, umijętność gotowania potraw kuchni...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Gorlice
  • Opublikowano: 2020-11-26

  • wg programu stażuWymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Libusza
  • Opublikowano: 2020-11-25

  • pobieranie surowców i półproduktów do produkcji kulinarnych z magazynu; zabezpieczanie produktów przed zepsuciem; obróbka wstępna surowców; wykonywanie różnymi technikami i metodami różnych asortymentów wyrobów...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Klimkówka
  • Opublikowano: 2020-11-25

  • zapoznanie się z zasadami funkcjonowania żywienia zbiorowego; udział w sporządzaniu różnego rodzaju potraw, ciasta , napojów i deserów zastosowaniu narzędzi, maszyn i urządzeń znajdujących się na wyposażeniu tut....

Back To Top