Praca: Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
Kucharz
Miejsce pracy: Libusza
Numer: StPr/20/0631
OBOWIĄZKI:
zapoznanie się z warunkami przechowywania żywności; przygotowywanie półproduktów i obróbka art. spożywczych; sporzadzanie wyrobów garmażeryjnych: pierogów, krokietów, uszek itp, panierowanie, obsmażanie, gotowanie; pakowanie wyrobów garmażeryjnych w osłonie gazu; utrzymywanie czystości na swoim stanowisku pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Libusza

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach