Praca: Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Zakopanem
Kucharz
Miejsce pracy: Kościelisko
Numer: StPr/21/0160
OBOWIĄZKI:

Sprzedaż produktów własnych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Kościelisko

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zakopanem

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy Limanowa
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kamienica
  • Opublikowano: wczoraj

  • obsługa lokalu gastronomicznego - Karczma "Młyn"

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu
  • Miejsce pracy: małopolskie / Olkusz
  • Opublikowano: 2021-05-03

  • zgodnie ze stanowiskiem Wymagania inne: Wymagane wykształcenie zawodowe. Program dla osób powyżej 30 r. ż.

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Gorlice
  • Opublikowano: 2021-04-28

  • przyrządzanie posiłków zgodnie opracowanymi recepturami, normami i wymogami oraz zatwierdzonym jadłospisem dekadowym,wydawanie podstawowych posiłków ustalonych godzinach,zapewnianie podstawowych produktów żywnościowych...

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

  • Przygotowywanie posiłków dla mieszkańców domu seniora. Wymagania konieczne: Zawód: Kucharz* (wymagany staż - lata: 1) Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Uprawnienia: punktualność Uprawnienia: zorganizowanie...