Praca: Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach
Kucharz
Miejsce pracy: Dobczyce
Numer: StPr/20/0959
OBOWIĄZKI:
przygotowywanie posiłków zgodnie z menu. Praca w godzinach od 7.00 do 20.00 w systemie dwuzmianowym.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kucharz* (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: badania SANEPID

Wymagania inne:

wymagana dyspozycyjność z uwagi na pracę w dni wolne

Miejsce pracy:

Dobczyce

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach