Praca: Kwalifikowany pracownik ochrony fizycznej

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Kwalifikowany pracownik ochrony fizycznej
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/20/5953
OBOWIĄZKI:
ochrona osób i mienia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pracownik ochrony fizycznej
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

wpis do rejestru KPO, dopuszczenie do broni - legitymacja wymagana, mogą być osoby z gr. inwalidzką

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie