Praca: Ładowacz nieczystości

Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu
Ładowacz nieczystości
Miejsce pracy: Kęty
Numer: StPr/ALHA/21/0286
OBOWIĄZKI:

Praca na otwartej przestrzeni polegająca na odbiorze i ładowaniu nieczystości stałych, oczyszczaniu obsługiwanego rejonu, pielęgnowaniu terenów zielonych, koszenie.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

Miejscem wykonywania pracy jest siedziba spółki (Kęty) oraz teren województwa Małopolskiego i Śląskiego. Praca w godzinach 6.30-14.30. Wynagrodzenie 18,40zł/godz.+ dodatek szkodliwy.

Miejsce pracy:

Kęty

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 18,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu