Praca: Lakiernik maszyn rolniczych

Powiatowy Urząd Pracy w Bochni
Lakiernik maszyn rolniczych
Miejsce pracy: Łapczyca
Numer: StPr/21/0149
OBOWIĄZKI:

Przygotowanie maszyn do malowania, malowanie, złożenie maszyn

WARUNKI PRACY:

Wymagania inne:

Wykształcenie brak wymagań, mile widziane doświadczenie zawodowe, informacja o występowaniu na stanowisku pracy czynników szkodliwych uciążliwych itp.: lakiery. Umowa na czas nieokreślony wynagrodzenie brutto od 4129,95 zł do 4839,28 zł godziny pracy od 07:00 15:00. Miejsce pracy Łapczyca. Możliwość zatrudnienia od zaraz.

Miejsce pracy:

Łapczyca

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

4 129,95 - 4 839,28 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni