Praca: Lekarz Internista / Medycyny Rodzinnej

Lekarz Internista / Medycyny Rodzinnej
Miejsce pracy: Kraków

Jeśli posiadasz:
  • tytuł lekarza specjalisty bądź jesteś lekarzem w trakcie specjalizacji – po 2. roku specjalizacji
  • prawo wykonywania zawodu
  • umiejętność obsługi komputera
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o UZ bądź KG – sam wybierasz
  • elastyczne godziny pracy
  • wsparcie edukacyjne - dofinansowanie do udziału w konferencjach medycznych, dostęp do platformy informacji medycznej ze wszystkich specjalizacji
  • pracę według międzynarodowych procedur i standardów medycznych związanych z opieką nad Pacjentem
  • dobrą organizację pracy (wsparcie recepcji, pielęgniarek, kadry zarządzającej)
Twoje zadania:
  • opieka nad Pacjentem
  • dbałość o wysokie standardy medyczne w placówce

Jeśli powyższa oferta wydaje Ci się interesująca pozostaw nam swój kontakt (CV nie jest wymagane). Zadzwonimy w celu doprecyzowania szczegółów.

Zobacz podobne oferty

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: wczoraj

  • Aktywne pozyskiwanie kandydatów na różne stanowiska, prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych, zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych w internecie i prasie, prowadzenie bazy danych CVWymiar czasu pracy 160h/m-c Wymagania...

  • Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

  • kierowanie samochodem dostawczym, prowadzenie dokumentacji przewozu oraz dokumentacji samochodu dostawczego,przygotowywanie samochodu dostawczego do jazdy oraz kompletowanie dokumentów niezbędnych do wykonania...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Sułkowice

  • obsługa maszyn: stębnówki i overlocka. Praca na jedną zmianę w godz. 6:00-14:00, możliwość pracy również w soboty. Umowa o pracę na okres próbny- 3 miesiące. Wynagrodzenie 2800 zł brutto miesięcznie. Kontakt z...