Praca: Lider zespołu

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Lider zespołu
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/20/4827
OBOWIĄZKI:
Osoba zajmująca to stanowisko odpowiedzialna będzie za: Zarządzanie zespołem finansowo-księgowym Odpowiedzialność za przeglądanie i zatwierdzanie comiesięcznych uzgodnień kont i analizowanie różnic Kontrola nad zamknięciami okresów (miesiąca, kwartału, roku) Bycie głównym punktem kontaktowym w przypadku audytów zewnętrznych i wewnętrznych Monitorowanie wskaźników wydajności i poprawności Zarządzanie relacjami z interesariuszami procesu Zarządzanie procesem oceny wyników bezpośrednich podwładnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: hiszpański, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

minimum 8 lat doświadczenia zawodowego, preferowane na stanowisku kierowniczym, wiedza z zakresu księgowości i finansów,

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 11 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie