Praca: Logopeda

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu
Logopeda
Miejsce pracy: Nowy Targ
Numer: StPr/17/1408
OBOWIĄZKI:
Terapia dzieci z wadami wymowy, konsultacje
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, inne

Miejsce pracy:

Nowy Targ

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu
  • Miejsce pracy: małopolskie / Nowy Targ
  • Opublikowano: 2020-11-30

  • Terapia dzieci z wadami wymowy, konsultacjeWymagania konieczne:Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, inne

Firma: Powiatowy Urząd Pracy Limanowa
  • Miejsce pracy: małopolskie / Limanowa
  • Opublikowano: 2020-11-27

  • Praca z dziećmi od 3 lat. Praca jednozmianowa, na cały etat lub część etatu (do ustalenia z pracodawcą). Miejsce pracy: Niepubliczne Przedszkole im. P. Bednarczyka w Limanowej, ul. Słoneczna 7, 34-600 Limanowa.Wymagania...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Pogórska Wola
  • Opublikowano: 2020-11-25

  • świadczenie usług logopedycznych dla wychowanków Regionalnego Ośrodka Rewalidacyjno-WychowawczegoWymagania konieczne:Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brakWymagania inne:Wymagania: wykształcenie wyższe. Praca w...

Back To Top