Praca: Magazynier (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Magazynier (o)
Miejsce pracy: Kąśna Dolna
Numer: StPr/21/2219
OBOWIĄZKI:
Wydawanie towaru klientowi, dowóz towaru do klienta, dbanie o porządek miejsca pracy, mile widziane uprawnienia na wózek widłowy. Znajomość towarów z branży budowlanej. Obsługa komputera
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania: znajomość towarów z branży budowlanej, obsługa komputera,wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, praca w Kąśnej Dolnej od pon. - pt. na jedną zmianę w godz. 7.00-15.00, wynagrodzenie 3 000 zł brutto. Kontakt: Firma Usługowo Handlowa Jan Marek Stanuch, ul. Rynek 16, 33-190 Ciężkowice, wcześniejszy kontakt telefoniczny 502152177, CV można przesyłać na adres e-mail: firmastanuch@gmail.com.

Miejsce pracy:

Kąśna Dolna

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie