skip to Main Content

Praca: Magazynier


Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Magazynier
Miejsce pracy: Kraków
Opis stanowiska:
  • Przyjmowanie i wydawanie towarów,
  • Kompletowanie zamówień i pakowanie produktów,
  • Utrzymywanie porządku w magazynie.
Wymagania:
  • Dobra organizacja pracy własnej,
  • Odpowiedzialność i dokładność,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • Doświadczenie w pracy na magazynie - mile widziane.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę,
  • Pakiet socjalny,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • Przyjazną atmosferę pracy.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.
APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Siepraw
  • Opublikowano: wczoraj

  • - pakowanie towaru do wysyłki, - układanie towaru w wyznaczonym do tego miejsca w magazynie, - pomoc w załadunku towaru, - przygotowanie zamówień dla klientów, - dbanie o porządek w miejscu pracy. Wymagania dodatkowe:...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej
  • Miejsce pracy: małopolskie / Gręboszów
  • Opublikowano: wczoraj

  • Przyjmowanie, wydawanie towarów, układanie towaru na półkach, sprawdzanie towaru pod względem ilościowym i jakościowym, kontrola stanów magazynowych, dbanie o porządek na magazynie. Wymagania konieczne: Wykształcenie:...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
  • Miejsce pracy: małopolskie / Wola Batorska
  • Opublikowano: wczoraj

  • konfekcjonowanie i pakowanie zamówień, wydawanie kurierowi Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Gdów
  • Opublikowano: 2024-04-27

  • kompletowanie zamówień; ( przygotowanie towaru do wysyłki);realizacja zamówień zgodnie z dokuentacją; dbanie o porządek w magazynie; przyjmowanie zgłoszeń reklamacyjnych i zwrotów Wymagania konieczne: Wykształcenie:...