skip to Main Content

Praca: Magazynier


Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Magazynier
Miejsce pracy: Olkusz
Numer: StPr/24/2189
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie oraz wydawanie towarów klientom wewnętrznym i zewnętrznym Wykonywanie prac związanych z prowadzeniem dokumentacji magazynowej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Magazynier (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Wózki widłowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Olkusz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 do 4 940 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu
  • Miejsce pracy: małopolskie / Jaroszowiec
  • Opublikowano: 2024-05-06

  • zgodny ze stanowiskiem Wymagania inne: Wymagane wykształcenie podstawowe lub zawodowe.

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Proszowice
  • Opublikowano: 2024-05-06

  • załadunek, rozładunek towaru, kodowanie towaru, sprawdzanie, wydawanie towaru Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: prawo jazdy kat. B Uprawnienia: obsługa komputera Wymagania inne:...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Chrzanów
  • Opublikowano: 2024-05-06

  • Jakościowe i ilościowe przyjęcie towaru, kompletowanie i wydanie towaru, utrzymanie porządku Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: KSIĄŻECZKA SANEPIDOWSKA Wymagania inne:

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej
  • Miejsce pracy: małopolskie / Dąbrowa Tarnowska
  • Opublikowano: 2024-05-06

  • Magazynier Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze branżowe Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący Wymagania inne: doświadczenie na...