Praca: Magazynier

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Magazynier
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/2516
OBOWIĄZKI:
Magazynier zajmuje się organizacją, kontrolą i utrzymaniem porządku w magazynie. Przyjmuje, składowuje oraz wydaje towary zgodnie z obowiązującymi procedurami. Ponadto dba o prawidłowe oznakowanie i identyfikację towarów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Mile widziane prawo jazdy kategorii C+D oraz język turecki.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie