skip to Main Content

Praca: Magazynier


Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Magazynier
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/20/5650
OBOWIĄZKI:
magazynowanie, przyjmowanie towaru, załadunek, rozładunek, sprzątanie miejsca roboczego, kompletowanie towaru
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 1 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: dzisiaj

  • Przygotowanie dokumentów do odprawy celnej. Znajomość programy 1C.Wymagania konieczne:Zawód: Magazynier (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)Wykształcenie: podstawowe, brakUprawnienia: obsługa kas...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy Limanowa
  • Miejsce pracy: małopolskie / Mszana Dolna
  • Opublikowano: wczoraj

  • - przyjmowanie i wydawanie wyrobów i materiałów "do" i "z" magazynu;-prowadzenie czynności administracyjnych związanych z gospodarką magazynową;- znajomość obsługi komputera;Wymagania konieczne:Wykształcenie:...

Firma: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
  • Miejsce pracy: małopolskie / Tropiszów
  • Opublikowano: wczoraj

  • Pakowanie i sortowanie warzyw i owocówWymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe, brakWymagania inne:[Inne] : Znajomość języka angielskiego - mile widziana

Firma: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
  • Miejsce pracy: małopolskie / Modlnica
  • Opublikowano: wczoraj

  • Zadaniem osoby zatrudnionej na stanowisku będzie przemieszczanie towaru ze strefy przyjęć do miejsc komisu/zapasu oraz przemieszczanie towaru pomiędzy adresami.Wymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe,...

Back To Top