Praca: Magazynier

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Magazynier
Miejsce pracy: Morawica
Numer: StPr/2021-01-08/0026
OBOWIĄZKI:
Praca na magazynie przy pakowaniu wyrobów gotowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
Uprawnienia: dokładność

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : dyspozycyjność

Miejsce pracy:

Morawica

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 840 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego