skip to Main Content

Praca: Magazynier


Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Magazynier
Miejsce pracy: Narama
Numer: StPr/2021-01-27/0162
OBOWIĄZKI:
ZAŁADUNEK I WYŁADUNEK TOWARÓW, DBANIE O PORZĄDEK W MIEJSCU PRACY, EKSPOZYCJA TOWARÓW
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Narama


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 1 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy
  • Miejsce pracy: małopolskie / Koszyce Małe
  • Opublikowano: wczoraj

  • ROZLICZANIE PODATKÓW PIT, CIT, VAT Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne, kierunek: KSIĘGOWOŚĆ, RACHUNKOWOŚĆ Wymagania inne: ZNAJOMOŚĆ AKTUALNYCH PRZEPISÓW PODATKOWYCH

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: wczoraj

  • Przeprowadzenie rekrutacji pracowników Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Język: kazachski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: wczoraj

  • Konfekcjonowanie i pakowanie produktów spożywczych. System pracy jednozmianowy, godziny pracy nocne 20:00- 4:00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: Praca w godzinach nocnych. Sprawność...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu
  • Miejsce pracy: małopolskie / Nowy Targ
  • Opublikowano: wczoraj

  • szlifowanie, prasowanie Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Uprawnienia: prasowanie i szlifowanie skór Wymagania inne: Doświadczenie zawodowe w prasowaniu i szlifowaniu skór