skip to Main Content

Praca: Magazynier


Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
Magazynier
Miejsce pracy: Chrzanów
Numer: StPr/21/0475
OBOWIĄZKI:

praca na magzynie hurtowni nabiałowo-spożywczej

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak


Wymagania inne:

mile widziane uprawnienia na wózek widłowy

Miejsce pracy:

Chrzanów


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: DRIMPOL Sp. z o.o.
  • Miejsce pracy: małopolskie / Nowy Sącz
  • Opublikowano: dzisiaj

  • przyjmowanie na magazyn i wydawanie z magazynu towarów prowadzenie dokumentacji magazynowej przychodowej i rozchodowej bieżąca kontrola stanów magazynowych i terminów przydatności do spożycia towarów utrzymanie ładu i...

Firma: AGATA Spółka Akcyjna
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: wczoraj

  • Do głównych obowiązków na tym stanowisku będzie należało: Rozładunek dostaw i przyjęcie towaru; Przygotowanie oraz wydanie towarów; Dbałość o powierzony towar i mienie firmy. Od kandydatów oczekujemy: Uprawnień...

Firma: Merkury Market spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: wczoraj

  • Obowiązki: Do zadań osoby zatrudnionej należeć będzie: przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu. Oczekiwania wobec kandydatów: wykształcenie zawodowe/średnie uprawnienia na wózki widłowe UDT

Firma: Merkury Market spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
  • Miejsce pracy: małopolskie / Chrzanów
  • Opublikowano: wczoraj

  • Obowiązki: Do zadań osoby zatrudnionej należeć będzie: przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu. Oczekiwania wobec kandydatów: wykształcenie zawodowe/średnie uprawnienia na wózki widłowe (warunek konieczny)