Praca: Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
Magazynier
Miejsce pracy: Wieliczka
Numer: StPr/20/0600
OBOWIĄZKI:
przyjmowanie towarów, ich składowanie z zachowywaniem określonego identyfikacji. Podczas przyjmowania towaru wykonanie odbioru jakościowego i ilościowego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Magazynier (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 2)
Wykształcenie: podstawowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Wymagania inne:

[Inne] : Język ukraiński dla kontaktu z agencją

Miejsce pracy:

Wieliczka

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

od 1 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce