skip to Main Content

Praca: Magazynier


Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Magazynier
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/20/5752
OBOWIĄZKI:
Kompletacja zamówienia. Rozkładanie towaru. Inwentaryzacja. Praca min. 38,25godz./tydzień
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: bardzo dobra obsługa komputera
Uprawnienia: umiejętność szybkiego liczenia


Wymagania inne:

umiejętność pakowania

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Eurocash S.A.
  • Miejsce pracy: małopolskie / Szaflary
  • Opublikowano: wczoraj

  • Na co dzień będziesz zajmować się:Właściwym uzupełnianiem towaru na półkach,Utrzymywaniem magazynu w czystości,Pracami magazynowymi,Rozładunkiem dostaw,Kontrola pod względem asortymentowym, ilościowym i...

Firma: Auchan Polska Sp. z o.o.
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: wczoraj

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę już od 1 dnia zatrudnienia,Wynagrodzenie zawsze na czas oraz premię indywidualną,Konkretne umiejętności, wiedzę i szkolenia w zakresie wykonywanych zadań,Możliwość...

Firma: Merkury Market spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
  • Miejsce pracy: małopolskie / Nowy Sącz
  • Opublikowano: wczoraj

  • Obowiązki:Do zadań osoby zatrudnionej należeć będzie: przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu. Oczekiwania wobec kandydatów:wykształcenie zawodowe/średnieuprawnienia na wózki widłowe UDT

Firma: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego
  • Miejsce pracy: małopolskie / Chełmiec
  • Opublikowano: wczoraj

  • Segregacja, wydawanie towaru.Rozkład czasu pracy od 6.00-14.00, 18.00-2.00 (dwie zmainy).Wymagania konieczne:Wykształcenie: średnie zawodowe, brakUprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno –...

Back To Top