skip to Main Content

Praca: Majordomus (manager domu)


Ogłoszenie numer: 3652506, z dnia 2020-09-17

Fitlandia sp. z o.o. sp. k.a.

Numer telefonu w ogłoszeniu nie jest podany, mimo iż mam świadomość wielu pytań, które zapewne mogą chcieć Państwo zadać odnośnie pracy. Niemniej z uwagi na fakt jak bardzo uciążliwe byłoby dla mnie odbieranie od kilku do kilkudziesięciu telefonów dziennie od potencjalnych kandydatów o różnych porach dnia, proszę po prostu wysłać cv i uzbroić się w cierpliwość: jeśli tylko cv będzie interesujące wówczas skontaktuje się i odpowiem na wszelkie pytania. I proszę o wyrozumiałość w tym względzie: gdybym miał czas na odbieranie tylu telefonów na co dzień, to i miałbym na wszystko inne dookoła domu i nie potrzebował bym majordomusa

Zapraszam do kontaktu.

Majordomus (manager domu)

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

 

Opis stanowiska

Ta oferta pracy może i nie ma jakoś wielce z pompą brzmiącej, wymyślnej nazwy stanowiska, za to jest za bardzo przyzwoite pieniądze, w normalnej atmosferze, bez wyścigu szczurów, dresscode-ów czy namebadge-ów, i bez konieczności pracy na różne zmiany, po 8 lub więcej godzin dziennie.

Zatrudnię osobę do pracy w charakterze Majordomusa. Praca sprowadza się do pomocy przy wszelkich pracach technicznych, organizacyjnych i rekrutacyjnych w domu. Główny zakres obowiązków:

  • rekrutacja i zarządzanie zespołem pomocy domowych
  • rekrutacja i rozpisywanie grafików pracownikom ochrony
  • drobne, standardowe manualne prace techniczno - konserwacyjne domu (koszenie trawnika, odśnieżanie posesji, robienie zakupów spożywczych, serwisowanie samochodów)

Wymagania

Doświadczenie nie jest wymagane - podstawą do decyzji o zatrudnieniu - poza oczywistym podstawowymi umiejętnościami manualnymi czy komunikacyjnymi - z uwagi na prace w prywatnym domu jest zwłaszcza spokojna, nieuciążliwa, bezkonfliktowa osobowość oraz ogólnie pojęty sposób bycia kandydata.

Oferujemy

Praca w prywatnej rezydencji na Woli Justowskiej dla normalnej rodziny. Praca stała, atrakcyjne wynagrodzenie 1000zl/tygodniowo netto wypłacane co tydzień, praca 6h dziennie przez 5 dni w tygodniu, w trakcie pracy do dyspozycji samochód służbowy. Mile widziana osoba pomiędzy 35 - 50 rokiem życia.

Wynagrodzenie

Od 4000 do 4000 PLN

 

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.
APLIKUJ TERAZ

Back To Top