Praca: Malarz

Firma SCHWINN POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie ul. Nad Drwiną 4 zajmująca się produkcją wyrobów z tworzyw sztucznych oraz aluminium poszukuje pracownika na stanowisko:

Malarz
Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • obsługa urządzeń do malowania farbami ciekłymi i proszkowymi,
  • praca na 2-3 zmiany.

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub podstawowe,
  • zdolności manualne,
  • samodzielność , odpowiedzialność i rzetelność,
  • doświadczenie w malowaniu farbami proszkowymi lub ciekłymi.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w stabilnej międzynarodowej firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności,
  • umowę o pracę.