Praca: Manikiurzystka

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Manikiurzystka
Miejsce pracy: Rudawa
Numer: StPr/2024-04-05/0802
OBOWIĄZKI:
wg programu stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Rudawa

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Proszowice
  • Opublikowano: wczoraj

  • stylizacja paznokci Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne:

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
  • Miejsce pracy: małopolskie / Niepołomice
  • Opublikowano: 2024-05-03

  • -przygotowanie stanowiska pracy do wykonywania zabiegu,-dbanie o stanowisko pracy,-nauka sterylizacji narzędzi,-rozmowa z klientem, wywiad zdrowotny, wybór odpowiedniej stylizacji,-wykonywanie manicure, nauka technik...

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2024-05-02

  • Stylizacja/pielęgnacja paznokci, wykonywanie manicure i pedicure. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Myślenice
  • Opublikowano: 2024-05-01

  • Organizowanie stanowiska pracy, mycie i dezynfekowanie, parafinowanie dłoni, wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych dłoni, korygowanie kształtu i skracanie paznokci, zdobienie paznokci różnymi technikami, usówanie...