skip to Main Content

Praca: Manikiurzystka


Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
Manikiurzystka
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/0271
OBOWIĄZKI:
-manicure, penicure (zdobienie paznokci, żele, hybryda)-wydłużenie paznokci.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

Ukończony kurs stylizacji paznokci.

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
  • Miejsce pracy: małopolskie / Niepołomice
  • Opublikowano: 2024-05-03

  • -przygotowanie stanowiska pracy do wykonywania zabiegu,-dbanie o stanowisko pracy,-nauka sterylizacji narzędzi,-rozmowa z klientem, wywiad zdrowotny, wybór odpowiedniej stylizacji,-wykonywanie manicure, nauka technik...

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2024-05-02

  • Stylizacja/pielęgnacja paznokci, wykonywanie manicure i pedicure. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Myślenice
  • Opublikowano: 2024-05-01

  • Organizowanie stanowiska pracy, mycie i dezynfekowanie, parafinowanie dłoni, wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych dłoni, korygowanie kształtu i skracanie paznokci, zdobienie paznokci różnymi technikami, usówanie...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Stróża
  • Opublikowano: 2024-05-01

  • Rejestracja klientów telefonicznie i online, organizaowanie stanowiska pracy, wykonywanie stylizacji paznokci hybrydowych i żelowych, wykonywanie pedicure hybrydowego, opracowywanie skórek paznokci, zdobienie paznokci,...