Praca: Manikiurzystka

Powiatowy Urząd Pracy w Miechowie
Manikiurzystka
Miejsce pracy: Miechów
Numer: StPr/24/0151
OBOWIĄZKI:
wykonywanie stylizacji paznokci
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie 3 m-ce

Miejsce pracy:

Miechów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 121 do 2 121 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Miechowie

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku
  • Miejsce pracy: małopolskie / Brzesko
  • Opublikowano: wczoraj

  • Obsługa klientów studia, umawianie na spotkania i zabiegi, prowadzenie kalendarza wizyt, obsługa urządzeń treningowo zabiegowych, przeprowadzanie wywiadów i konsultacji, wykonywanie zabiegów na twarz i ciało, dbałość...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu
  • Miejsce pracy: małopolskie / Lipnica Mała

  • zgodnie z programem stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: manualne Wymagania inne:

  • Obsługa klienta, wykonywanie manikiur, pedicure różnymi metodami, wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych dłoni i stóp. Wymagania inne: Wymagane umiejętności zawodowe, wysoka kultura osobista, łatwość nawiązywania...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Chrzanów
  • Opublikowano: 2024-05-11

  • wykonywanie pedicure Wymagania inne: doświadczenie kosmetyczne