Praca: Maszynista offsetowy

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Maszynista offsetowy
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/20/6643
OBOWIĄZKI:
Dbałość o stan techniczny maszyny, przygotowanie i weryfikacja planu produkcyjnego, tworzenie raportów, zgłaszanie błędów i usterek i ich rejestracja na karcie technologicznej, dbałość o porządek na stanowisku pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wymagane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku minimum 1 rok

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 831 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie