Praca: Mechanik

Ogłoszenie numer: 3760746, z dnia 2020-10-14

poszukujemy kandydatów na stanowisko

Mechanik

Miejsce pracy: małopolskie / Niegoszowice

Opis stanowiska

  • Obsługa maszyn produkcyjnych

  • Kontrola urządzeń i konserwacja maszyn

  • Przystosowanie ciągu technologicznego do nowej produkcji

  • Praca w systemie zmianowym (6:00-14:00,14:00-22:00)

Oferujemy

  • Ciekawa praca w miłej atmosferze
  • Pakiet socjalny
  • Szkolenia odpowiednie do wykonywanych zadań
  • Miejsce pracy: Niegoszowice (Rudawa k/Krakowa)

Zobacz podobne oferty

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2020-10-19

  • Naprawa samochodów, wymiar czasu pracy 80h/m-cWymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brakUprawnienia: naprawa samochodów osobowychWymagania inne:mile widziane doświadczenie

Firma: ZUE S.A.
  • Opublikowano: 2020-10-16

  • Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za:wykonywanie bieżących przeglądów,ustalanie i usuwanie usterek w podzespołach i układach pojazdów/maszyn,konserwację pojazdów i maszyn,wykonywanie napraw z wykorzystaniem...

Firma: KILOUTOU Polska Sp. z o.o.
  • Opublikowano: 2020-10-14

  •  Czym będziesz się u nas zajmować?Serwisem i naprawą maszyn budowlanych,Nadzorem nad stanem technicznym maszyn i innych urządzeń,Prowadzeniem dokumentacji technicznej,Współpracą z pracownikami innych...

Back To Top