Praca: Mechanik i monter urządzeń przemysłowych

Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach
Mechanik i monter urządzeń przemysłowych
Miejsce pracy: Andrychów
Numer: StPr/21/0162
OBOWIĄZKI:
Wstępne przygotowanie detali do montażu. Prace instalacyjno-montażowe. Obsługa prostych urządzeń. Regulacja elementów składowych maszyn. Naprawa i usuwanie bieżących usterek, awarii i problemów technicznych. Wdrażanie usprawnień i działań korygujących.Praca na jedną zmianę w godz. 6-14, na okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia. Praca w Andrychowie.Kontakt z pracodawcą osobisty w Andrychowie lub w Wadowicach po uprzednim kontakcie telefonicznym 510289857, e-mailowym biuro@dms-production.pl . W celu aplikacji należy złożyć CV.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Mechanik-monter maszyn i urządzeń* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: czytania rysunku technicznego

Wymagania inne:

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 6 m-cy. Wykształcenie min. średnie. Preferowane na kierunkach mechanik, ślusarz, spawacz. Umiejętność czytania rysunku technicznego. Podstawowa wiedza z zakresu hydrauliki siłowej, pneumatyki, robotyki i automatyki. Ogólna wiedza z zakresu mechaniki przemysłowej. Umiejętność obsługi elektronarzędzi. Uprawnienia spawalnicze mile widziane. Dyspozycyjność w przypadku awarii. Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Miejsce pracy:

Andrychów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach