Praca: Mechanik pojazdów samochodowych

Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu
Mechanik pojazdów samochodowych
Miejsce pracy: Oświęcim
Numer: StPr/teja/20/0464
OBOWIĄZKI:

- zapoznanie sie z przepisami, przejście instrukażu szkoleniowego; - zapoznanie się z narzędziami,urządzeniami i sprzętem znajdującym się w warsztacie; - poznanie wykonywanych w zakładzie napraw i prac konserwacyjnych pojazdów; - regulowanie pojazdów, kontrola stanu technicznego, dokonywanie napraw, konserwacja układów; - utrzymanie w czystości pomieszczeń warsztatowych oraz na stanowisku pracy.

WARUNKI PRACY:

Wymagania inne:

zdolność logicznego myślenia, koncentracji, cierpliwość, sprawność manualna

Miejsce pracy:

Oświęcim

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 057,6 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu